Ivana Bohatá

POHYBOVKY

Několik let jsem se věnovala trénování dětí, ale i dospělých v Taekwon-Do (Korejské umění sebeobrany). V současné době si už ale pouze jednou za měsíc odskočím udělat kondiční trénink do oddílu Taekwondo Lions, který vede můj kamarád Mezinárodní instruktor Kamil Kolofík V. Dan.
Pravidelné trénování a můj „oddíl“ nebo jak já většinou říkala „moje děti“ mi začaly chybět, což byl hlavní důvod, proč  jsem se rozhodla otevřít POHYBOVKY.

Trénování dětí je moje srdcovka. Děti mají ohromnou energii, a i když je to někdy s nimi náročné, třeba v době puberty, tak se pořád můžeme od nich něco naučit. Svým způsobem se učíme navzájem.
Baví mě se dostávat na jejich vlnu a být jim blíž, a i přesto si zachovat určitou autoritu.

Trénování dětí mě zkrátka naplňuje. Předávám jim zkušenosti v oblasti pohybu, tak aby si vytvořily správné pohybové vzorce a kladný vztah ke sportu, působím na ně, aby se naučily zvládat určité situace. Např. když prohrají, když jim soutěž pokazí někdo   
z družstva, když musí vzájemně spolupracovat
i s někým, s kým si třeba až tak nerozumí. Motivuji je, snažím se, aby se uměly vyrovnat s neúspěchem a aby se srovnávaly hlavně se sebou než s ostatními.
Trenér může být i pro spoustu dětí vzorem, a to, když se mi podaří, je pro mě pocta.
Nejsem trenérem nepřístupným a pouze mentorujícím, jsem trenérem, se kterým je legrace a děti mu mohou důvěřovat. Je pro mě důležité, aby děti pohyb bavil
a abychom si to užili všichni.

Moje POHYBOVKY jsou určené pro děti od 4 do 10 let, nicméně horní hranice není striktní. Trénujeme – hýbeme se každý pátek od 15.00 – 16.00 hod. v ZŠ Mnichovice.
A rádi přivítáme i další nadšené děti, které si přijdou s námi zacvičit.
Přihlašovací formulář zde.

VÍCE O POHYBOVKÁCH